בשיתוף התעשייה האווירית

logo

תלמידות כיתה ט' החולמות להוביל שינוי ולשפר את העולם והאנושות - אנחנו מחפשים אתכן! בואו להירשם ולהגיש מועמדות להשתתפות בפרויקט
"מהנדסות העתיד"

מטרת הפרויקט היא לפתוח בפני אותן תלמידות דלת לעולמות של טכנולוגיות מתקדמות ופורצות דרך המסייעות להתמודדות עם אתגרי העולם.

בעזרת מנטוריות של התעשייה האווירית ויחד עם אוניברסיטת תל-אביב, תיחשפנה המשתתפות ליכולות של טכנולוגיות שונות ליצור עולם טוב יותר ולהזדמנויות לקריירה משמעותית ומתפתחת שיכולה לאפשר לכל אחת מהן להטביע את חותמה בעולם. לשאלות בנוגע להרשמה ניתן לפנות במייל ל:
mehandesot6@gmail.com

על מנת להירשם יש למלא את הטופס
ולצרף את המסמכים המבוקשים:

כיוון שמספר המשתתפות בפרויקט מוגבל ל- 100 תלמידות,היכרות איתך תסייע לבחור את המתאימות ביותר (עד 600 מילה):

באיזה מקצועות את מתעניינת? מה התחביבים שלך? האם את לומדת דברים נוספים מחוץ לשעות הלימודים? מה החלום שלך? האם את מתנדבת והיכן? האם את מעורבת בפרויקטים חברתיים במסגרת בית ספרית וחוץ בית ספרית? (שייכות לתנועת נוער וכו')

מידע נוסף:

  • מיקום המפגשים יהיה בהתאם לרשימת המשתתפות הסופית. ההגעה תהיה עצמאית והמקומות ייבחרו לפי נגישות תחבורתית. יתכן והמפגשים ישתנו למפגשים היברידים.
  • המפגשים מתרכזים בחשיפה לעולמות הטכנולוגיה, מפגשי העשרה והשראה עם מנטוריות מהתעשייה האווירית וסיורים בתעשייה האווירית ואוניברסיטת תל אביב.
  • יש למלא ולשלוח את טופס הרישום. לאחר מכן ישלח אליכן מייל הסבר על המשך התהליך, לרבות טפסים שיש למלא לאחר סיום ההרשמה, הנרשמות יעברו תהליך מיון והערכה.
  • המשתתפות בפרויקט מחויבות להצגת תו ירוק והתנהלות עפ"י הנחיות הקורונה.
  • סיום הרשמה לפרויקט ב- 25.1.22
  • יתכן שהמייל יגיע לתיבה אחרת מזו של הדואר הנכנס, לכן מומלץ לבדוק בכל תיבות הדואר

פרטיך כבר במערכת

תודה, פרטיך נקלטו במערכת

משקל הקבצים המקסימלי הינו 5 מגה בייט

פרטיך כבר במערכת

ההרשמה הסתיימה